Polskie forum o animacji "Jak wytresować smoka"

Nowinki, rozmowy o postaciach, fan art, opowiadania i wiele innych.

Ogłoszenie

Na naszym forum pojawiła się nowa kategoria w Luźnym dziale :) Od dzisiaj możecie też dodawać swoje zdjęcia / rysunki do galerii, która znajduje się w panelu u góry. :)

#1 2014-12-24 12:30:57

 Chinatsa

ADMIN

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 149

Życzenia

Kochani! Po raz pierwszy na naszym forum obchodzimy święta Bożego Narodzenia i w ten czas, magiczny i pełen rodzinnego ciepła chcę wam podziękować za cały wkład w tworzenie forum, pomoc przy jego rozwijaniu, wspaniałą atmosferę, którą bardzo ciężko gdzie indziej znaleźć, genialne rozmowy do późnych godzin nocnych, za wasze rozbrajające teorie spiskowe i wszystkie miłe słowa a szczególnie za wasze motywowanie mnie do pisania, bo bez was to opowiadanie nie miało by najważniejszego: duszy.
An - Pamiętaj, że twoje avatary są najlepsze! A piwo ananasowe kiedyś znajdziesz
Mou - Nigdy nie przestawaj pisać, nawet jeżeli czujesz, że coś ci nie wychodzi. Ja w ciebie wierzę
Osaka - Twojej obszernej wiedzy na temat rozwoju forum zawdzięczamy bardzo wiele. Dziękuję
Momo - Nie zawsze mamy czas dłużej porozmawiać, ale cieszę się że jesteś tutaj z nami
I każdy z użytkowników niech wie, że jest częścią naszej małej, zwariowanej rodzinki, tak pełnej śmiechu i radości.

WESOŁYCH ŚWIĄT!


- - - - - -
"Szef ochrania to, co jest jego."

Offline

 

#2 2014-12-24 13:58:51

Momomai8

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 61

Re: Życzenia

,,Połowy z was nie znam, ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie."- J. R. R. Tolkien

Tym cytatem chyba najbardziej oddałam to, co teraz myślę. Dziękuję Wam za to, że tworzymy tutaj coś własnego, od serca.
W Święta każdy z nas staje się bardziej wesoły, życzliwy, ma więcej czasu dla rodziny, bliskich, przyjaciół i znajomych. Mam nadzieję, że odchodząc od wigilijnego stołu zabierzemy ze sobą tą dobroć i szczęście, i przekarzemy ją dalej, chociaż patrząc na nasze forum, to tego szczęścia i zabawy już nam dużo nie trzeba.


,,Normalni ludzie danwno by się stąd wynieśli, ale nie my! Jesteśmy wikingami!"

Offline

 

#3 2014-12-24 18:11:11

Antrakt

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 50

Re: Życzenia

Znalazłem chwilę przerwy między braniem kolejnych specjałów, więc dopiszę siebie do listy życzeń świątecznych. Bardzo cieszę się, że znalazłem tutaj miejsce i ani razu przez myśl mi nie przeszło, żeby Was opuścić. Więc z mojej strony składam Wam najlepsze życzenia, bawcie się, odpoczywajcie w gronie rodzinnym i zapomnijcie o dietach, bo takie rzeczy na stole są tylko raz w roku.
Dziękuję i Wesołych Świąt .

PS. Dostało mi się za korzystanie z komórki przy stole .

Ostatnio edytowany przez Antrakt (2014-12-24 18:13:21)

Offline

 

#4 2015-03-03 18:30:52

WielkiMou

Smoczy Jeździec

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 136

Re: Życzenia

Dlaczego ja nic nie wiem o tym temacie

Chyba nie ma już sensu składać życzeń, ale mimo to, Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, bo w końcu należy dążyć do tego co najlepsze nie tylko w Święta. Każdy z was z osobna wniósł coś do mojego życia. To dzięki wam, zacząłem coś pisać, a stało się to dla mnie nieodłącznym elementem życia. Mam zły dzień ? Trudno An i tak rzuci coś co mnie rozbroi, Chinatsa doprowadzi do łez (co wbrew pozorom lubię), a gdy wejdzie ktoś jeszcze tym bardziej poprawi mi nastrój. Moi drodzy od Świąt minęły 3 miesiące, a nadal tu jesteśmy, więc... Stworzyliśmy trwały organizm, oby żył jak najdłużej


"Bear Island knows no king but the King in the North, whose name is Stark."
-Lyanna of House Mormont

Offline

 

#5 2015-03-03 20:23:34

 Chinatsa

ADMIN

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 149

Re: Życzenia

Hahaha Mou wygrałeś wszystko tym wpisem Sprawiam że płaczesz? Moje serce krwawi niemal tak samo jak Czkawki Ale tak na serio: Fajnie was mieć chłopaki chociaż ostatnio często mnie nie ma, postaram się ponadrabiać zaległości.


- - - - - -
"Szef ochrania to, co jest jego."

Offline

 

#6 2015-03-03 22:00:56

Antrakt

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 50

Re: Życzenia

Kawa na ławę Chinatsa. Wracasz i zaczynasz spłacać swoją pożyczkę albo przyznajesz, że Antakt jest zajebisty, Mou to świetna osoba, która - jak się okazało - spadła z Księżyca, a Czkawka w Twoim opowiadaniu to niezbyt lubiany cymbał.

PS. Żeby nie było wątpliwości, też jesteś wspaniała .

Offline

 

#7 2015-03-04 17:43:44

 Chinatsa

ADMIN

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 149

Re: Życzenia

Ale jaką pożyczkę? Ja nic nie wiem o żadnej pożyczce Pewnie znowu mnie wkręcacie...
Cóż, ale to i tak jest prawda An jest zajebisty a w dodatku ma monopol na dziwne tabletki po których jest kolorowo i nie chce nam powiedzieć skąd je ma, Mou też jest zajebisty a że spadł z Księżyca to wiemy nie od dziś, jako jedyny przybija mi żółwiki kiedy wyślemy wiadomość w tym samym czasie
A Czkawka... To cymbał ale za to jaki kochany


- - - - - -
"Szef ochrania to, co jest jego."

Offline

 

#8 2015-03-04 21:50:26

WielkiMou

Smoczy Jeździec

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 136

Re: Życzenia

Tak odnośnie mnie i Ana... Wszyscy, którzy wchodzą na to forum są zajebiści A że jestem dodatkowo lekko (?) stuknięty to już moja osobista tragedia

Sprzeciw ! Czkawka to cymbał, którego masz zabić


"Bear Island knows no king but the King in the North, whose name is Stark."
-Lyanna of House Mormont

Offline

 

#9 2015-03-07 16:56:09

Antrakt

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 50

Re: Życzenia

Moje tabletki mają to do siebie, że są kolorowe i robią kolorowo, żeby czasem nie pomylić ich z szarą rzeczywistością . Mou jest stuknięty ? Zupełnie jak ten nieśmieszny Antrakt. Łączmy się w bólu i czkawce.

Przywykłem do notorycznego wkopywania go w ziemię, kiedy leży już całkowicie zgnębiony. Chleb powszedni, więc mogę go zabić kolejny raz.

Offline

 

#10 2015-03-07 20:53:44

 Chinatsa

ADMIN

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 149

Re: Życzenia

Coście się tak napalili na śmierć kochanego Czkawki? Zaczynam się bać, tak samo jak było z Ivarem...


- - - - - -
"Szef ochrania to, co jest jego."

Offline

 

#11 2015-03-08 19:33:23

Antrakt

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2014-09-06
Posty: 50

Re: Życzenia

Wystarczy, że jest wkurzający i wszystkie najgorsze rzeczy zawsze się jego powinny trzymać .

Offline

 

#12 2015-12-24 11:18:40

WielkiMou

Smoczy Jeździec

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 136

Re: Życzenia

Niezależnie od tego, że niemal nikt tu nie wchodzi, życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt. Życzę nam, abyśmy prztrwali kolejny rok tu, bo wytrzymaliśmy tu swoje towarzystwo przez ponad rok. Życzę Wam spełnienia marzeń i siły do ich spełniania. Życzę Wam uśmiechu i radości, szampańskiej zabawy w sylwestrową noc. Życzę Wam zdrowia i szczęścia. I bez względu na wszystko, idźcie do przodu

Wesołych Świąt

An nie odpisuj przy stole, bo znowu oberwiesz


"Bear Island knows no king but the King in the North, whose name is Stark."
-Lyanna of House Mormont

Offline

 
Admin Moderator Użytkownik

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamemetin2.pun.pl www.naznaczony.pun.pl www.fizjoterapia07.pun.pl www.adachno.pun.pl www.cs-mod.pun.pl