Polskie forum o animacji "Jak wytresować smoka"

Nowinki, rozmowy o postaciach, fan art, opowiadania i wiele innych.

Ogłoszenie

Na naszym forum pojawiła się nowa kategoria w Luźnym dziale :) Od dzisiaj możecie też dodawać swoje zdjęcia / rysunki do galerii, która znajduje się w panelu u góry. :)

#1 2014-10-21 11:31:40

Lila_Olo

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 30

How To Train Your Dragon 3 - ogólne informacje

Ostatni film ma być odpowiedzią na powszechne pytanie - dlaczego nie ma smoków? Tutaj dodajemy informacje znalezione w Internecie na temat trzeciej części:

Więc informacje jakie na razie udało się wyszukać:
- jak smoki odeszły, dokąd poszły i czy kiedykolwiek jeszcze wrócą
- ostatni akt trylogii będzie bardziej skupiał się na smokach (w ogólnym tego słowa znaczeniu) - a najbardziej na Szczerbatku
- prawdopodobnie pojawi się nowy wróg (na początku miał być to Drago Bludvist - a kto wie może powróci)
- będą prawdopodobnie wprowadzone inne Nocne Furie
- film nie będzie podzielony na dwie części (i również nie będzie 4 części - zamiast tego spin-off)
- powodem przesunięcia daty premiery było za mało czasu na stworzenie ostatniego aktu historii
- w ostatnią środę DeBlois zaprezentował zarys historii, potem bierze przerwę w pracy na dwa tygodnie - po czym zacznie pisać scenariusz

Jeśli coś znajdziecie to dodawajcie

Offline

 

#2 2014-10-21 19:59:13

 Chinatsa

ADMIN

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 149

Re: How To Train Your Dragon 3 - ogólne informacje

Pozwolę sobie dodać komentarz do każdego zagadnienia
1) woah! Na to właśnie czekam, na słodko-gorzkie podsumowanie serii.
2) Cóż, jest to zrozumiałe, ale mam nadzieję, że nie przyćmią całkowicie bohaterów.
3) Znowu... Niech to już będzie Drago bo miał największą możliwość przeżycia, ciała martwego nie widzieliśmy. Jeżeli to będzie ktoś nowy zrobi się nudno.
4) NIE! Tylko nie to, ja wiem że tu działa mój egoizm ale odbiorą cały urok Szczerbatka, a przynajmniej pół.
5) I bardzo dobrze. Rozwlekanie czegoś niepotrzebnie na części jest głupie. Nie wiem skąd taka moda w Hollywood.
6) Rozumiem, przyjmuję wyjaśnienie.
7) Niech odpoczywa, należy mu się jak nikomu innemu.


- - - - - -
"Szef ochrania to, co jest jego."

Offline

 
Admin Moderator Użytkownik

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naznaczony.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.adachno.pun.pl www.gamemetin2.pun.pl www.cs-mod.pun.pl